Drugi dzień wizytacji Biskupa Stanisława
W drugim dniu wizytacji Ks. Biskup Stanisław Salaterski głosił kazania na wszystkich Mszach św. i spotykał się z grupami i stowarzyszeniami działającymi w naszej parafii.

Po porannej Mszy św. dziękował za różnoraką aktywność członkom Róż Różańcowych, Caritasu, Akcji Katolickiej, Rodzinom skupionym wokół Matki Bożej Peregrynującej, Honorowej Straży Najświętszego Serca Pana Jezusa, Oazy Rodzin i prosił o pielęgnowanie tych tradycji i przekazywanie ich nastepnym pokoleniom. Mówił o tym, jak ważnna jest wspólnota parafialna dla człowieka wierzącego w dzisiejszym świecie pełnym zamętu, braku autorytetów i wartości.

Po Mszy św. o godz, 10.30 spotkanie z Ks. Biskupem miała Liturgiczn Służba Ołtarza, Dziewczęca Służba Maryjna oraz Grupy Młodzieżowe, Kolędnicy Misyjni i Schola.
Natomiast po Mszy sw. o godz. 12.00 Ks. Biskup spotkał się z Barcicką Orkiestrą Dętą.

Kazanie Ks. Bpa Stanisława Salaterskiego na Mszach św. w Niedzielę