Medjugorie, Split, Budapeszt…
Wakacje powoli mijają, ale wspomnienia z wakacji pozostają. Z pewnością pozostaną na długo w pamięci uczestników wspomnienia z sierpniowej wyprawy na Bałkany.
Co przeżyli i co widzieli, nie da się opowiedzieć ani pokazać na zdjęciach i filmach. Niech więc te parę zdań i obrazów, które dotarły do nas będą świadectwem wspaniałych wakacyjnych chwil, przeżytych we wspólnocie radości i modlitwy: 

Nic nie zdarza się dwa razy... zachód słońca, mimo że powtarza się codziennie, nigdy nie jest taki sam.
Nic nie będzie wyglądać dokładnie tak, jak w zarejestrowanym przed chwilą momencie.

Łapiemy chwile tym razem w Medjugorie i nie tylko... wzgórze Podbrdo, wodospady Kravica, najtrudniejsza Droga Krzyżowa na świecie na Kriżevac, piękny ale bardzo dotknięty w przeszłości bratobójczą wojną Mostar i most znajdujący się na Światowej Liście Unesco, Blagaj i Klasztor tańczących Derwiszów, Neum/Brela - jedyne miasto w Bośni i Hercegowinie z dostępem do Morza Adriatyckiego, piękne plaże Chorwackie i fishpicnic po Adriatyku, wyspa Brac i Hvar, Vepric-chorwackie Lourdes, miasto Split i Pałac Dioklecjana, a na koniec Budapeszt: wzgórze Gellerta i Zamkowe, Baszty Rybackie, Kościół Macieja, Most Łańcuchowy, Bazylika Św. Stefana, Aleja Andrassego, Plac Bohaterów, Kompleks Vajdahunyad, Parlament ... czyli moc modlitwy, wspólnoty i radości w najlepszej postaci.

Grupa jak zawsze cudna. Dziękujemy!!!

Oprac. tekstu - Agnieszka Kulig 

p.s.
Bardzo dziękujemy wszystkim tym, którzy przyczynili się do naszego kolejnego wypoczynku. Dobro powraca – a więc otaczamy Was naszą modlitwą.
zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji z tego pięknego i niezapomnianego czasu.

Zobacz zdjęcia: