Zbliża się Odpust Parafialny
W najbliższą niedzielę - 15 sierpnia, będziemy przeżywać Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, dzień naszego Odpustu Parafialnego.
Msze święte w naszym kościele będą o godz. 07.00., 09.00., 11.00. i 16.00. Nie będzie Mszy św. o godz. 12.00.
O godz.11.00. będzie uroczysta Suma Odpustowa. W tym roku naszej Uroczystości Odpustowej będzie przewodniczył Ks. Bp Leszek Leszkiewicz.
Po każdej Mszach św. będzie poświęcenie ziół i wianków, a na Mszy św. o godz. 11.00. wieńców żniwnych, które są wyrazem naszej wdzięczności za szczęśliwe zbiory oraz błogosławieństwo Boże w pracy na różnych stanowiskach oraz za opiekę Matki Najświętszej nad nami.
Serdecznie zapraszamy do udziału w uroczystościach odpustowych, w szczególny sposób Orkiestrę, OSP, Dzieci sypiące kwiatki, niosący feretrony i sztandary w procesji na zakończenie sumy odpustowej.