Rozpoczynamy nabożeństwa fatimskie

13 maja - w środę, odbędzie się pierwsze w tym roku nabożeństwo fatimskie w naszym kościele.

O godz. 17.40. będzie nabożeństwo majowe a po nim Msza św. i procesja różańcowa do groty Matki Bożej u Sióstr Karmelitanek i wokół kościoła.

W ten sposób będziemy mogli spełnić prośbę Matki Bożej, którą skierowała do nas za pośrednictwem dzieci w Fatimie. Matka Boża prosiła wówczas fatimskie dzieci, aby przychodziły na to miejsce objawień, słuchały Jej i modliły się na Różańcu.