Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

29/08/2020

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie !

Stoimy u progu nowego roku szkolnego. Spotkamy się już we wtorek 1 września - tym razem nie na uroczystej akademii, a w swoich klasach z wychowawcami. Od środy rozpoczynamy regularną naukę w formie stacjonarnej. Pamiętajmy jednak, że wszyscy musimy zadbać o to, aby w naszej szkole było bezpiecznie. Będą nas obowiązywały zasady ujęte w opracowanych procedurach, które zawierają wytyczne MEN, MZ i GIS. Na spotkaniach z wychowawcami uczniowie zostaną szczegółowo  z nimi zapoznani.

Zwracamy się z prośbą do Rodziców, aby rozmawiali ze swoimi dziećmi na temat obecnej sytuacji i uświadamiali je, jak ważne są obowiązujące zasady higieny i stosowanie się do zaleceń. Zmiany organizacyjne w szkole zostały zaplanowane z myślą o bezpieczeństwie uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły.

Rozpoczęcie roku szkolnego będzie odbywało się według opracowanego harmonogramu. Każda klasa o określonej godzinie i w wyznaczonej sali spotka się ze swoim wychowawcą. Od środy rozpoczynamy naukę. Klasy będą mieć lekcje w jednej sali (uczniowie będą wychodzić tylko na lekcje informatyki i zajęcia wychowania fizycznego). Prosimy Rodziców o systematyczne sprawdzanie wiadomości w dzienniku elektronicznym i na stronie naszej szkoły.

Kochani Uczniowie, życzymy Wam, aby te ostatnie dni letniego wypoczynku były dla Was ciepłe, słoneczne i bezpieczne. Szkoła czeka na Was z niecierpliwością!

Do zobaczenia!

Dyrekcja i Nauczyciele SP w Barcicach