Duchu Święty przyjdź!

04/06/2020

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w czuwanie przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. W sobotę - 30.05.2020 r. - licznie zgromadziliśmy się w naszym parafialnym Wieczerniku, by prosić o Ducha Świętego.
Czuwanie rozpoczęliśmy od Nowenny i nabożeństwa majowego. Uroczysta Wigilijna Msza Święta z bogatą Liturgią Słowa (5 czytań i Ewangelia), asysta (ministanci i lektorzy) stanęli na wysokości zadania - brawo! A potem Adoracja zakończona błogosławieństwem. Przez całe czuwanie modlitwie towarzyszył piękny śpiew naszego zespołu - po ludziach widać było, że słowa trafiają prosto do serca!
Dziękujemy i każdego dnia pamiętajmy, by prosić o naszą większą otwartość na działanie Ducha Świętego!