Adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie

28/04/2020

Przypominamy, że codziennie od godz. 17.00 do rozpoczęcia Mszy św. o godz. 18:00 w naszym kościele trwa Adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.
W tym czasie jest również możliwość przystąpienia do Sakramentu Pokuty.

Zapraszamy także we czwartek na całodzienną Adorację Pana Jezusa i prosimy, aby skorzystać z tego czasu łaski i błogosławionej obecności Zmartwychwstałego Pana w Najświętszym Sakramencie.

Zachęcamy do modlitwy wynagradzającej za nasze grzechy i innych ludzi oraz do modlitwy błagalnej o uchronienie nas od zarazy i klęski suszy.
Serdecznie zapraszamy na modlitwę przed Najświętszym Sakramentem i skorzystanie z możliwości przystąpienia do sakramentu pokuty.

Prosimy również o dostosowanie się do zarządzeń władz i przestrzeganie limitu obecności jednocześnie 34 osób w naszej świątyni.