NOWENNA DO BARCICKIEJ PANI

08/04/2020

Dziękuję za wspólną modlitwę. Już są owoce naszej modlitwy!
Gdyby ktoś doświadczył łaski za wstawiennictwem naszej Mamy, to proszę o kontakt.
Nowenna zostaje w internecie - zachęcam by często się nią modlić!

Ks. Wojciech

+++

Przebieg modlitwy:
1.      Znak krzyża
2.      Prośby skierowane do Matki Bożej
3.      Piosenka
4.      Krótkie rozważanie Maryjne
5.      Modlitwa „Pod Twoją obronę”
6.      Błogosławieństwo

+++

Wstęp


Dzień I - Dzień pierwszy naszej nowenny kieruje nasz wzrok na cudowny obraz Matki Bożej Wniebowziętej. Spójrz na Maryję - Twoją Mamę i proś Ją o wszelkie łaski dla Ciebie i Twoich bliskich.DZIEŃ II - Dziś wraz z Maryją pragniemy prosić o wiarę dla nas, naszych bliskich, wszystkich tych, których Pan Bóg stawia na drodze naszego życia, a zwłaszcza za tymi, którzy wiarę porzucili.
To także dzień refleksji i stawiania sobie pytania: jaka jest moja wiara?

DZIEŃ III - "zła się nie ulęknę... bo Ty jesteś ze mną!" Może nawet bardziej niż zwykle potrzebna nam jest dziś nadzieja, ale ta prawdziwa. Spójrzmy na Nią - na Maryję, bo właśnie Ona chce nam pokazać w Kim tę nadzieję pokładać!

DZIEŃ IV - Dzisiejsza lekcja w szkole Maryi nie jest łatwa... Zapraszam Cię do tego, by dziś tak bardzo śmiało, prosić o więcej miłości do Pana Boga, do drugiego człowieka i do samego siebie.

DZIEŃ V - Mamy eksperta od świętości - Maryję.  Najświętsza Maryja Panna chce nam dziś pokazać, że świętość jest dla każdego z nas. Świętość to moje i Twoje powołanie!

DZIEŃ VI - Wszyscy mamy rodziny. Wszyscy troszczymy się o rodzinę, martwimy się o nią. Prośmy Maryję, aby nasze rodziny były pięknę, święte, dobre - czyli takie, w których na pierwszym miejscu jest Bóg!

DZIEŃ VII -  Jakie jet Twoje powołanie?
Pewnie więszkość z nas, modlących się, już rozeznało swoje powołanie: do życia w małżeństwie, do bycia dla innych, do życia zakonnego, kapłaństwa, do bycia misjonarzem. Dlatego módlmy się byśmy pięknie realizowali nasze powołanie! Pamiętajmy także o tych, którzy są na etapie wyboru drogi życiowej!

DZIEŃ VIII - "Od mojej pracy, ważniejsza jest współpraca!" - zatem do dzieła - współpracujmy z Duchem Świętym. A owoce? Błogosławione!

DZIEŃ IX - Panie Jezu proszę, bym Cię nie krzywdził! Maryjo nie chcę, byś przeze mnie płakała! Ukończyliśmy 9-dniową nowennę do Naszej Pani.

 

 

<-- Powrót na stronę główną