DUCHOWA ADOPCJA DZIECKA POCZĘTEGO

25/03/2020

Ratujmy życie niewinnych dzieci - dla nas to chwila modlitwy, która może ocalić życie!

25 marca można podjąć się dzieła Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Z racji tego, że nie da się tego uczynić uroczyście w kościele to można podjąć duchową adopcję w domu.

Poniżej zamieszczona jest modlitwa do codziennego odmawiania, gdyby ktoś chciał obrazek z modlitwą to w spokojniejszym czasie będzie można zabrać z przedsionka naszego Kościoła.

Obowiązki: dziesiątek Różańca i modlitwa codzienna:

Panie Jezu, za wstawiennictwem Twojej Matki, Maryi, która urodziła Cię z miłością, oraz za wstawiennictwem św. Józefa, człowieka zawierzenia, który opiekował się Tobą po narodzeniu, proszę Cię w intencji tego nie narodzonego dziecka, które duchowo adoptowałem, a które znajduje się w niebezpieczeństwie zagłady. Proszę, daj rodzicom miłość i odwagę, aby swoje dziecko pozostawili przy życiu, które Ty sam mu przeznaczyłeś. Amen.