Ostatnie kolędowanie w tym roku

26/01/2020

W niedzielę 2 lutego br. w Bibliotece  odbyło się spotkanie opłatkowe Seniorów i przedstawicieli grup działających w naszej wspólnocie parafialnej.  Rolę gospodarza pełnił Ksiądz Proboszcz Andrzej Kędryna, który serdecznie wszystkich przywitał wyrażając swoją radość ze spotkania. Powiedział też, że to szczególny czas, w którym winniśmy dzielić się miłością, którą wraz ze swoim narodzeniem podarował nam Jezus. Po życzeniach złożonych przez ks. Proboszcza rozpoczęło się kolędowanie. Panie zadbały o to, aby na wspólnym stole nie zabrakło pysznych ciast i nie tylko. Parafianie należący do Zespołu Muzycznego, Scholki i Orkiestry zajęli się oprawą muzyczną spotkania. Przy stole była też okazja, by wymienić poglądy, podyskutować o minionym czasie i o nadziejach związanych z rozpoczętym Nowym Rokiem. Modlitwa i błogosławieństwo Księdza Wojciecha zakończyły to wyjątkowe spotkanie. Wszystkim serdecznie dziękujemy za miłą kolędową atmosferę, życzliwość i zaangażowanie.